INFOPOL
Jest dynamicznie rozwijającym się biurem doradztwa i usług z wieloletnim doświadczeniem na terenie Holandii i Belgii. Nasze biuro oferuje pomoc związaną z pobytem tymczasowym lub stałym.

Przedsiębiorca, który rozważa prowadzenie działalności na terenie Holandii lub Belgii może liczyć na nasze wsparcie i wieloletnie doświadczenie w zakresie pośrednictwa i asysty związanej ze znajomością języka i rynku.

Pomoc ludziom to nasza pasja, jeśli masz jakąś sprawę i nie czujesz się na siłach, żeby jej sprostać, oddaj ją w ręce profesjonalistów. Dzięki temu zaoszczędzisz swój czas, nerwy i pieniądze, które mógłbyś stracić, nie znając języka, jak i prawa holenderskiego.

Zaufało nam setki zadowolonych klientów, którzy polecają nasza firmę swoim znajomym. Szukasz rzetelnej pomocy w Holandii, zależy Ci na szybkim kontakcie i załatwieniu problematycznej sprawy?

Skontaktuj się z nami.

Odszkodowania w Holandii

Domagaj się odszkodowania po wypadku przy pracy lub wypadku drogowym. W sytuacji gdy odniosłeś szkodę z winny osoby trzeciej, możesz starać się o odszkodowanie z tytułu poniesionych strat materialnych i moralnych.

Zapoznaj sie z gwarancjami, jakie oferują Infopol i LetselVerhalen:

 • Polskojęzyczne osoby do kontaktu.
 • Bezpłatna pomoc prawna firmyLetselVerhalen
 • Optymalne zadośćuczynienie i uznanie powagi sprawy
 • Maksymalne odszkodowanie za poniesione straty
 • Szczere zrozumienie Twojej sytuacji
 • Reprezentujemy interesy zarówno ofiary, jak i pracodawcy

Usługi LetselVerhalen są bezpłatne – Ty nie ponosisz żadnych kosztów.

Kontakt Malgorzata Lukasik.
Numer telefonu:
06 17571315 ( 0031 6 17571315 )
06 30384591 (0031 6 30384591)
E-mail: lukasik@info-pol.eu

InfoPol

Firma Infopol udzieli Ci bezpłatnej porady po polsku, czy w Twoim przypadku istnieje możliwość uzyskania odszkodowania. Pracownicy Infopol, którzy są Twoimi osobami kontaktowymi, współpracują z firmą LetselVerhalen. InfoPol występuje w Twoim imieniu lub, jeżeli zajdzie taka potrzeba, służy jako tłumacz. LetselVerhalen wykonuje wszystkie czynności prawne i finansowe w toku sprawy oraz pomaga w egzekwowaniu Twoich roszczeń.

W sytuacji kiedy kosztami za wyrządzoną szkodę obciążona może być osoba odpowiedzialna za jej spowodowanie, to w Holandii możesz starać się o reprezentację prawną, a nasze koszty pokrywa wówczas ubezpieczyciel strony odpowiedzialnej za spowodowanie szkody. Oznacza to, żę dla Ciebie nasze usługi są całkowicie bezpłatne. LetselVerhalen przyjmuje Twoją sprawę bezpłatnie i robi wszystko abyś otrzymał należne Ci maksymalne odszkodowanie za poniesione straty. My przejmujemy Twoje zmartwienia, co gwarantuje Twój spokój i daje Ci możliwość do pełnego skupienia się nad powrotem do zdrowia i normalnego funkcjonowania. LetselVerhalen zajmuje się Twoją sprawą od początku do końca.

Twoje roszczenia są u nas w dobrych rękach!

 • Doświadczenie
  Ponad 15 lat doświadczenia w egzekwowaniu odszkodowań dla polskich ofiar wypadków w Holandii.
 • Skuteczność
  Posiadamy specjalistyczną wiedzę i jesteśmy w stanie uzyskać dla Ciebie maksymalne odszkodowanie.
 • Koszty
  Nasza pomoc jest dla Ciebie zupełnie bezpłatna. Nie obciążamy naszych klientów żadnymi kosztami, ani nie pobieramy prowizji.